Centrum pasivního domu

NOVÝ E-KATALOG TECHNOLOGIÍ CENTRA PASIVNÍHO DOMU

1 měsíc ago
Spustili jsme první verzi, která orientačně porovnává 2 varianty vytápění rodinných domů a náklady za 30 let provozu. Katalog je postavený na principu jednoduché kalkulačky a slouží laické i odborné veřejnosti k optimalizaci technologií v domech s velmi nízkou potřebou energie. Vyzkoušejte si katalog

CPD ve finále v Bruselu

1 měsíc 3 týdny ago
Letos jsme se zapojili do programu „ASHOKA – Schneider Electrics“, který hledá sociální inovace pro řešení energetické chudoby, která v EU ohrožuje desítky milionů lidí.

PORADENSKÉ CENTRUM CPD NA VELETRHU FOR PASIV 2020

1 měsíc 3 týdny ago
Centrum pasivního domu, jako odborný partner veletrhu FOR PASIV, zve laiky i odborníky se zájmem o pasivní a energeticky úsporné stavby do PORADENSKÉHO CENTRA (hala 2) a na BOHATÝ DOPROVODNÝ PROGRAM, který bude zaměřen především na to, jak budeme stavět od roku 2020. Slovo dostanou architekti, stavební firmy, energetičtí specialisté i investoři.

Komíny MESSY na konferenci FORUM DŘEVOSTAVBY 2019

1 měsíc 3 týdny ago
Komíny MESSY představí na konferenci FORUM DŘEVOSTAVBY požárně-bezpečnostní prvky SAVE ENERGY. Budeme prezentovat komínové šachty a průchodky, tak jak je používáme v našich realizacích. V rámci naší malé expozice budou mít návštěvníci jedinečnou příležitost prohlédnout si reálné vzorky prvků SAVE ENERGY, máme připravenu i spoustu ukázek z našich realizací a v neposlední řadě, zde bude možnost prodiskutovat technická řešení a detaily přímo s lidmi, kteří u nás mají na starost technickou…

Dny pasivních domů 11/2019 - exkurze veřejné budovy

3 měsíce ago
OTEVÍRÁME PASIVNÍ VEŘEJNÉ STAVBY … Otevíráme pasivní veřejné stavby …Přijďte se inspirovat příklady z praxe. Poprvé v rámci Dnů pasivních domů nabízíme komentované exkurze ve veřejných budovách, kam jen tak veřejnost nevstoupí…nenechte si tuto jedinečnou příležitost ujít.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ v Hustopečích

3 měsíce 3 týdny ago
Společnost Úsporné bydlení s.r.o. zve všechny zájemce, na pátek 4.10.2019 a sobotu 5.10.2019, vždy od 10.00 hod. do 17.00 hod., do Hustopečí u Brna, okres Břeclav, na Den otevřených dveří ve svém vzorovém domě.
Checked
5 hodin 23 minuty ago
Rss
Subscribe to Centrum pasivního domu feed