Slaměný workshop v Praze Kunraticích pod vedením Jana Mártona

Sdružení Ekodům, ateliér Nature Systems a stavebníci slaměného domu v Praze Kunraticích Vás zvou na jarní slaměný workshop o víkendu 31.5.-1.6.2014. V sobotu budeme izolovat pasivní dům dvojitou vrstvou z balíků slámy, večer bude čas na přednášku a povídání. V neděli bude možné na stavbě pokračovat.

Program workshopu:

Sobota 9:30: Workshop pod vedením Jana Mártona z atelieru Nature Systems. Ukázka práce s balíky, praktická práce při izolování stěn dřevostavby slaměnými balíky včetně řešení navazujících souvislostí.

Začátek v 9:30 na adrese: Mašatova 2, Praha.

Sobota 19:00: Přednáška na téma: Koncepce stavby v Kunraticích se zkušenostmi stavebníků, vývoj konstrukcí, vlastnosti slaměných balíků, použití přírodních materiálů ve stavbách, příklady staveb z ČR a Evropy, stavby z nosné slámy, otázky a diskuze

Neděle: Pokračování workshopu pod vedením stavebníků.

Informace o workshopu a přihlášení:

Informace: cena workshopu — 300 Kč za účast na sobotním workshopu a večerní přednášce pro občanské sdružení Ekodům. Možnost přespat v domě na slámě (spacáky vlastní, prosím). Workshop je limitován 15-ti místy. Přednáška není limitována počtem účastníků.

Aktuální foto stavby: https://picasaweb.google.com/104229651933615282064/Stavba

Informace o stavbě: http://naturesystems.cz/projekt/pasivni-slameny-dum-s-lesni-materskou-skolkou-praha-kunratice

Kontakt na stavebníka — organizátora: Jan Suchý, jan [dot] suchyatnangu [dot] tv, tel: 731373609

Přihláška online: https://docs.google.com/forms/d/11_ovTkLJxOlWUXxwP9AJfMfGw0THN4VCkvh3M45GhJA/viewform