Proč si nechat navrhnout stavbu právě od nás?

Od roku 2008 navrhujeme energeticky efektivní stavby.

Díky spolupráci s dalšími předními odborníky na pasivní a nulové domy společně profesně rosteme. Základ našeho týmu je postaven z architekta, zahradní architektky a odborníka na územní plánování. Každý projekt zastřešuje jeden architekt, který kontinuálně spolupracuje jak s Vámi, tak i s dalšími odborníky z týmu.

Umíme navrhovat z přírodních materiálů, které preferujeme kvůli zdravému vnitřnímu prostředí a šetrnosti k životnímu prostředí. Máme zkušenosti se všemi typy dřevostaveb. Zohledňujeme poznatky stavební biologie.

Pracujeme v BIM softwaru, díky němuž vám ukážeme v každé projektové fázi 3D model stavby. Návrh vždy energeticky optimalizujeme v PHPP.

Společně s vámi podrobně promyslíme projekt už ve fázi studie.

Potřebujeme porozumět Vašim aktivitám, hodnotám a možnostem, proto Vás čeká mnoho úkolů a sond do vlastního života. My Vám zase předáme vám dostatek informací z oboru stavebnictví pro kvalifikované rozhodování. Kvalitním zpracování všech fází projektové dokumentace předcházíme zbytečným navyšováním nákladů během stavby. Investici do kvalitního projektu Vám mnohonásobně zhodnotíme, protože dostupné finanční prostředky nasměrujeme tam, kde Vám poskytnou nejlepší službu.

Za nejvyšší hodnotu vztahu mezi projektantem a klientem považujeme důvěru.

Oceňujeme angažované a otevřené klienty, abychom společně mohli dospět ke kvalitní architektuře. Pracujeme jako nezávislí architekti ve Vašem zájmu, nepřijímáme jakékoliv provize. Pro realizaci Vám doporučíme celou škálu prověřených a spolehlivých firem.

Poskytneme Vám servis a služby během celé přípravy projektu po realizaci záměru.

Zajistíme Vám projekt optimalizovaný pro stavební firmu nebo pro stavbu svépomocí. Během stavby Vám zajistíme autorský dozor, nebo Vás v případě stavby svépomocí osobně doprovodíme konzultacemi a poradenstvím. Pokud se pustíme do společné práce, neuslyšíte od nás, že na Vás nemáme čas.