Služby / nabídka

Pracujeme na individuálních projektech nízkoenergetických a pasivních domů. Vycházíme z respektu k životnímu prostředí, klientovi i společnosti. Naší doménou jsou stavby s vysokým podílem přírodních nebo recyklovaných materiálů, které jsou však plně v souladu se současnými nároky na vysoký životní standard a zdravé vnitřní prostředí. Stavby navrhujeme na míru životnímu stylu a financím klientů, i podle jejich možnosti přispět stavbě svépomocí – od domů řešených pro stavbu na klíč až po vysoký podíl vlastní práce.

Díky širokému profesnímu rozkročení od architektury přes urbanismus, územní plánování a zahrady nabízíme komplexní řešení z jedné kuchyně. Máme zkušenosti s participativním vedením návrhu staveb, kdy se na procesu podílí velká skupina budoucích uživatelů. Taktéž zahradu a navazující prostory stavby řešíme nejraději již ve fázi koncepce.

Kromě běžných stavebních projektů nabízíme také základní servis klientům, kteří potřebují provést přes úskalí inženýringu, výběru firem, komunikace s firmami a státní správou. Uvědomujeme si, že naše návrhy mohou být konstrukčně i materiálově specifické, proto nabízíme i vytváření rozpočtů a výkazů výměr. Na těchto stavbách nabízíme asistenci stavebníkům a ve spolupráci s nimi pořádáme workshopy. Mimoto nabízíme provádění technického dozoru investora.

Na dobrém pocitu uživatelů architektury se významně podílí vizuální stránka. Proto nabízíme dotažení stavby až do detailu díky interiérovým studiím a projektům.